Ons team

Uw partner in patiëntbegeleiding en advies en ondersteuning in patiëntgebonden situaties
 

Equipe artsen

Dr. Gaby Vonken en Dr. Joris Weyns
Artsen kunnen rechtstreeks contact opnemen met de equipe arts.
Anders graag via de verpleegkundige.
 

Administratie

Christine Duthoy          christine@netwerklevenseinde.be
 

Verpleegkundigen

Damien                        damien@netwerklevenseinde.be

Mark                            mark@netwerklevenseinde.be

Sarah                           sarah@netwerklevenseinde.be

Veerle                          veerle@netwerklevenseinde.be

Yasmine                       yasmine@netwerklevenseinde.be


 

Uw partner in beleidsgerichte of algemene ondersteuning
 

Ruth Raes                     ruth@netwerklevenseinde.be           Coördinator                      

An de Vliegher              an@netwerklevenseinde.be              Psychologe